Genç girişimci Gözde Oktay Aslanoğlu’nun 2018’de kurduğu, ailesinden gelen 40 yıllık tecrübesiyle ve kendi sanatsal çalışmalarıyla global çapta tanınmayı hedeflediği mücevher markasıdır.

Dünyanın en değerli taşlarından olan elması, pırlantayı ve yarı değerli taşları kullanarak birbirinden özgün ve göz alıcı tasarımlar oluşturan Clavis Jewelry atölyesi ve showroomu ile Nur’u Osmaniye’de hizmet vermektedir.

Her zaman müşteri memnuniyeti – güveni ilkeleriyle ve de yılların katığı ustalıkla, 2018 yılında yeniden can bularak genç, dinamik ve dünya çapında tanınan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

En özgün tasarımları, yüksek işçilik ve kalite standartları ile hizmetinize sunan Clavis Jewelry sizlerin güvenle tercih edebileceği mücevher markasıdır.

clavis jewelry

Ücretsiz Kargo

Sipariş ettiğiniz ürün 3-6 iş günü içerisinde ücretsiz olarak sigortalı şekilde kargoya verilir.

Bakım Garantisi

Satın aldığınız ürünler ömür boyu Clavis Jewelry markasının bakım garantisi altındadır.

3D Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi tamamlamak için kullandığınız kredi kartı ve hesap bilgileriniz sistemimizde korunmakta ve 3D teknolojisi ile şifrelenerek bankanız tarafından güvenliği sağlanmaktadır.

Ürün Sertifikası

Siparişleriniz içeriğinde satın aldığınız ürününün adınıza düzenlenen özel sertifikası ve fotoğrafı ile tarafınıza iletilecektir.

Özel Hediye Paketi

Ürünlerimiz Clavis Jewelry özeni ile şık mücevher kutularında gönderilmektedir.

Ücretsiz İade

Ürünler elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Bakım Garantisi

3D Güvenli Alışveriş

Ürün Sertifikası

Özel Hediye Paketi

Ücretsiz İade